באיזו תדירות כדאי לפרסם תוכן חדש לאתר שלך?

 

 

אחד הדברים הקשים בניהול אתר הוא פרסום תוכן חדש ומרתק על בסיס קבוע. גם אם אתה מסוגל לייצר יצירות איכותיות, אתה עדיין צריך להבין באיזו תדירות אתה צריך לפרסם אותן. המתן זמן רב מדי, והקהל שלך עלול לשכוח ממך. מיהר אותם, וייתכן שלא יהיה להם זמן לעכל את כל התוכן שלך.

 

אין כלל קשה ומהיר באיזו תדירות אתה צריך לפרסם פוסטים חדשים. עם זאת, באופן כללי, קצב הפרסום שלך אמור לצמוח כמו שהאתר שלך עושה זאת (אם כי יש אתרים שמגדירים את המגמה הזו). בדרך זו תוכלו לשמור על הקהל הגדול שלכם.

 

במאמר זה נדבר מדוע עליכם ליישם לוח זמנים לפרסום קבוע באתר שלכם. אז נדבר על שניים מהסוגים הנפוצים ביותר של לוחות זמנים, מהם היתרונות והחסרונות שלהם, ואילו סוגי אתרים צריכים להשתמש בכל אחד מהם. בואו נגיע לזה!

 

מדוע האתר שלך זקוק לתזמון פרסום רגיל

דוגמה ללוח זמנים של תוכן.

לוחות זמנים לפרסום הם דרך מצוינת להישאר מסודרים ולתכנן מראש.

דבר אחד שהרבה אנשים לא לוקחים בחשבון כאשר הם פותחים בלוג או אתר חדש הוא באיזו תדירות הם יוכלו ליצור ולפרסם תוכן חדש. פיתוח לוח זמנים דורש עקביות, מה שלרוב יכול לגרום לניהול בלוג להרגיש כמו עבודה. עם זאת, זה מאמץ שיכול להשתלם גם בדרכים רבות. לדוגמה:

 

זה מאפשר למבקרים לדעת מתי לבדוק שוב תוכן חדש.  אם אתה מפרסם מאמר מקורי בכל יום שני, למשל, ייתכן שתראה עלייה בתנועה באותו יום כאשר אנשים מבקרים באתר שלך כדי לראות מה חדש.

ניתן לתכנן תוכן מראש.  כדי להרחיב על הדוגמה האחרונה, אם אתה יודע שאתה צריך להכין פוסט חדש לכל יום שני, אתה יכול לתכנן אותו זמן רב מראש. פירוש הדבר שתוכל לתכנן אילו נושאים תעסוק בכל שבוע, ואפילו להחליף פריטים בלוח השנה שלך במידת הצורך.

זה שומר על הכל מסודר אם אתה חלק מצוות.  ניהול התוכן שלך בדרך כלל קל כאשר אתה האדם היחיד שכותב לאתר, אך לא כל כך אם אתה חלק מצוות . ללא לוח זמנים, הדברים יכולים להיות מבולגנים.

דיבורים על לוחות זמנים יכולים להיות מייגעים, אך עקביות חיונית לפיתוח אתר מצליח. אתרי חדשות, למשל, צריכים לעתים קרובות לפרסם תוכן מדי יום כדי להישאר רלוונטיים. אם אתה מנהל בלוג, תרצה לשמור על קצב פרסום עקבי, כך שאנשים לא יחשבו שהפסקת לפרסם. בכל פעם שהאתר שלך סובב סביב תוכן, הרכבת לוח זמנים היא האינטרס שלך, גם אם אתה מתכנן רק שבוע-שבועיים לפני הזמן.

 

ישנם יוצאים מן הכלל לכלל זה, כמובן. קח רגע אבל למה , למשל. זה בלוג פופולרי מאסיבי שנבנה סביב הרעיון של פרסום תוכן רק בכל ירח כחול, וזה עובד. עם זאת, לשכפל את ההצלחה זה זריקה ארוכה, אז ההימור הטוב ביותר שלך הוא לעמוד בלוח הזמנים של הפרסום ולעשות כמיטב יכולתך ליצור פוסטים מצטיינים בכל פעם.

 

2 סוגים של לוחות זמנים לפרסום באתר האינטרנט שלך

בכל הנוגע לפרסום לוחות זמנים, אנו רוצים לשמור על דברים פשוטים. תוכן איכותי העוקב אחר שיטות העבודה המומלצות של אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) ויוצא לעיתים קרובות אמור לאפשר לך לבנות קהל לאורך זמן. מניסיוננו, אלה שני סוגי לוחות הזמנים שעובדים הכי טוב עבור מרבית האתרים והבלוגים.

 

  1. הודעות שבועיות ודו-שבועיות

מרבית הבלוגים בהם נתקלנו נצמדים לפוסטים שבועיים או דו-שבועיים, מכיוון שזה לוח זמנים פשוט ויעיל . זו הסיבה שגישות אלה עובדות:

 

הם נותנים לך מספיק זמן לפוסטים במחקר.  שבוע בין מאמרים הוא די והותר זמן להתעמק בנושא הבא שברצונך לסקור, לכתוב טיוטה וללטש אותו כמה שיותר.

זה לעתים קרובות מספיק כי המבקרים שלך כנראה לא יתלוננו.  חלק ממעריצי ההארדקור שלך אולי ירצו שתפרסם תכנים בתדירות גבוהה יותר, אבל קשה להתלונן כשאתה מקבל הודעות חדשות מעולות שבוע בשבוע.

זה נותן לך מספיק זמן להתקרר.  הפקת תוכן חדש לבלוג יום אחר יום יכולה לשרוף אותך אם אינך מורגל בקצב זה. פרסומים שבועיים ושבועיים אמורים לתת לך מספיק זמן לשחרר דחיסה ולשים לב לפרויקטים אחרים.

ברוב המקרים, אנו ממליצים להתחיל במאמר יחיד בשבוע עד להתרגלות לקצב. ואז, כאשר האתר שלך גדל, אתה יכול לחשוב על הגדלת התדירות לפרסומים דו-שבועיים. היוצא מן הכלל העיקרי יהיה אם החלקים שלך נוטים להיות בצד הארוך יותר (חשוב 1500 מילים פלוס). במקרה זה, זה בסדר לשמור על לוח זמנים לפרסום שבועי, אלא אם כן יש לך מישהו אחר שיכול לעזור לך לייצר יצירות חדשות.

 

לקבלת תוצאות טובות עוד יותר, תרצה לדבוק בפרסום תוכן באותו יום / ים בכל שבוע, כך שהמבקרים שלך יידעו למה לצפות. עם זאת, אל תפחד להחזיק קטע מדי פעם אם זה לא עומד בסטנדרטים שלך. כמו ברוב הדברים, איכות מנצחת כמות כשמדובר בפוסטים בבלוג.

 

  1. פרסומים יומיים

רוב הסיכויים שאתה עוקב אחר אתר אחד לפחות שמפרסם תוכן חדש מדי יום ויש לו קהל עצום. גישה זו דורשת עבודה רבה ותיאום כדי להשיג, אך היא יכולה להיות יעילה מאוד. בואו נדבר על הסיבה:

 

זה מאפשר לך לכסות כמות עצומה של נושאים.  גם אם אתה לוקח חופשות בסופי שבוע, זה עדיין משאיר אותך עם 260 הודעות בשנה, שאמורות להיות מספיק תוכן כדי למלא קומץ ספרים.

אתה יכול להעסיק מספר מחברים.  באתרים מצליחים עם לוחות זמנים של פרסום פעיל כמעט תמיד עובדים מספר כותבים העובדים בכדי להניע את הגלגלים.

זה נותן למבקרים תירוץ להמשיך לחזור.  עם מאמרים חדשים המתפרסמים מדי יום, למבקרים שלך לא תהיה סיכוי להשתעמם בכלל.

כמובן שכמעט אי אפשר להשיג גישה זו אם אתה עובד לבד, לפחות אם אתה לא רוצה לשרוף בעוד כמה שבועות. בנוסף, זה יכול להיות מוגזם אם אתה פותח אתר חדש, מכיוון שרבים מהתכנים הללו ייעלמו לעין זמן מה.

 

ברוב המקרים כמו באינדקס עסקים, אנו ממליצים להמתין עד שתגיע כמות תנועה נכונה באופן עקבי, לפני שתניע את השסתום ותתחיל לפרסם תוכן מדי יום. בנוסף, זה נותן לך מספיק זמן להרכיב צוות כותבים מוכשרים ולעשות את הבחירות שלך בקפידה.

 

סיכום

רוב אתרי האינטרנט צריכים לפרסם תוכן חדש באופן קבוע אם הם רוצים לשגשג. ללא פוסטים חדשים, יתכן שמבקרים לא יוכלו למצוא אותך, או שהם עשויים לעבור לאתרים אחרים. באופן אידיאלי, עליכם לקבוע לוח זמנים לתוכן חדש ולעמוד בו ולהגדיל את הקצב שלכם ככל שהאתר גדל.

 

אם אינך בטוח באיזו תדירות עליך לפרסם תוכן חדש לאתר שלך, ישנם שני לוחות זמנים פשוטים שעושים את הטריק ברוב המקרים:

 

פרסומים שבועיים ודו-שבועיים.  אלה התעריפים המושלמים לבלוגים קטנים וגדלים, הכוללים מחבר אחד או שניים.

פוסטים יומיים.  לוח זמנים מסוג זה יעיל ביותר, אך בר קיימא רק אם אתה מכונת כתיבה או חלק מצוות אתר אינטרנט עם לקוחות גדולים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *